Stavební pouzdra pro posuvné interiérové dveře umožňují elegantní řešení otevírání dveří tam, kde není možno osadit zárubně s klasickým otočným křídlem. Stavební pouzdra lze dodat do zděné nebo sádrokartonové příčky.

Velmi důležité je správné zabudování stavebního pouzdra a je s ním třeba počítat již při plánování hrubé stavby. Stavební pouzdra pro posuvné dveře můžete využít jak do zděné stěny, tak i není vázáno na určitý typ stavební příčky, můžete ho použít do všech typů – klasické zděné příčky, sádrokartonových příček, ale i do příček z štěpkocementových desek nebo z betonových stavebních bloků.

Do stavebního pouzdra se mohou použít dveře plné, částečně prosklené i celoskleněné , dýhované a foliované. Stavební dveřní pouzdra pro zasouvací dveře jsou vyrobeny z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi. Hlavní částí posuvného systému stavebního pouzdra je lišta vyrobená z ušlechtilých slitin hliníku, což zajišťuje snadného a tichého chodu pojezdů.

Stavební pouzdra

Stavební pouzdro JAP 730 Parallel

Stavební pouzdro JAP 730 Parallel dvojité stavební pouzdra pro posuvné dveře, v němž jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou. Pohyb dveřních křídel je JAP 730 Parellel synchronizován. 

Stavební pouzdro JAP 720 Unibox

Stavební pouzdro JAP 720 Unibox je dvojité stavební pouzdrodo něhož se zasouvají dvoje jednokřídlé zasouvací dveře. Pomocí stavebního pouzdra JAP 720 Unibox můžete uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje.

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být u JAP 710 Komfort synchronizovaný.

JAP 700 Standard

Stavební pouzdro JAP 705 Standard

Stavební pouzdro JAP 705 Standard je nejběžnější a také nejprodávanější typ stavebních pouzder. JAP 705 Standard slouží k osazení zasouvacích jednokřídlých dveří do zděné příčky nebo sádrokartonu.